Platforma, kas apvieno Latvijas sporta speciālistus un padoma meklētājus.

Mārtiņš

Portāla www.fit4you.lv mērķis ir apkopot Latvijā esošos aktīvā dzīvesveida un sporta jomas speciālistus, uzņēmumus un pakalpojumu sniedzējus, veidojot

Rihards

saikni starp jebkuru Latvijas iedzīvotāju. Plānojam, ka šis portāls būs vieta, kur visu jomu sporta speciālisti vienuviet  iegūs informāciju par aktuālajām tālākizglītības iespējām, kā arī rakstīs blogu un dalīsies zināšanās, pieredzē un jebkuram būs pieejama informācija par nozīmīgiem sporta dzīves pasākumiem.Fit4You.lv savu sākumu meklē 2016. gada rudenī, kad satikās ideja, vīzija, enerģija un zināšanas.

Vīru ceļš līdz šim projektam ir visai nejaušs, bet loģisks. Gandrīz desmit gadus atpakaļ puiši satikās regbija laukumā. Nu jau „saslimuši” ar sportu un aktīvu dzīvesveidu. Rihards ir sertificēts fitnesa treneris ar regbiju sirdī. Sportists individuāli un komandā, paraugs brālim, uzticams kolēģis, labs draugs. Mārtiņš – IT guru un sportists, kam pa spēkam pieveikt Ironman un ziemā peldēties upē. Ģimenes cilvēks, tēvs dēliem. Sports tā ir viņu ikdiena – uzturs, treniņu metodikas, psiholoģiskā attīstība, fizioloģiskā un anatomiskā izaugsme un savu mērķu izvirzīšana.

Dzīvo kustībai!