Kā meklēt speciālistus un uzņēmumus?

Gan speciālistus, gan uzņēmumus vari meklēt divos veidos: izmantojot meklētāju tajā ierakstot sevi interesējošo lietu, specialitāti, pilsētu u.c. vai ejot uz attiecīgo sadaļu, piemēram, fizioterapeiti, tad atlasot speciālistus, uzņēmumus pēc to atrašanās vietas, reitinga vai specializācijas.

Kā reģistrēties portālā?

Speciālistiem, uzņēmumiem, vairāki profili no viena lietotāja, foto/bildes

  1. Dodieties uz portāla sadaļu Reģistrēties un izmantojot kādu no pieteikšanās veidiem, izveidojiet savu kontu.
  2. Lai izveidotu savu speciālista vai uzņēmuma profilu, ejiet uz sadaļu Pievienot katalogam.
  3. Profila pieteikuma anketā ievadiet visus nepieciešamos datus – konatktus, izglītību, specialitāti un specializāciju, pieredzi, darba laikus, kā arī vēlams pievienot fotogrāfijas vai/un video.
  4. Galvenes attēls un foto galerija. Galvenes attēlu vēlams ievietot garena formāta un labas kvalitātes (1400 × 933 un ne lielāks kā 2MB), šajā attēlā vēlams ievietot fotogrāfiju, kas atspoguļo Jūsu personību, darbības sfēru, uzņēmuma logo u.c. un tajā obligāti nav jābūt Jūsu portretam. Toties galerijā variet ievietot gan savus attēlus, darba vietas vai uzņēmuma interjeru.

Kāpēc man profilā neparādās profila attēls?

Profila attēls tiek automātiski pievienots no sociālā portāla profilu ar, kuru Jūs autorizējāties fit4you.lv mājas lapā.

Kā savienot savu profilu ar kādu no sociālo tīklu profiliem?

Dodieties uz sadaļu “Profila informācija” > Sociālo tīklu konti > Pievienot jaunu kontu

Kā veikt labojumus savā profilā?

Ielogojies savā profilā > ej uz sadaļu Tavi ieraksti katalogā > spied Labot > veic izmaiņas, papildinājumus > saglabā veiktās izmaiņas

Kā notiek profilu un informācijas apstiprināšana portālā?

Pirms informācijas nonākšanas mūsu portālā, speciālistu, uzņēmumu profili un bloga, kalendāra ieraksti tiek caurskatīti, lai tajos norādītā informācija būtu patiesa, nemaldinoša un vienotā formātā. Kad pieteikums izveidots, portāla administartori šo informāciju padara redzamu ikvienam portāla apmeklētājam. Gadījumā, kad pieteikumā norādītā informācija ir nepietiekama vai maldinoša, informācijas iesniedzējam var tikt lūgts veikt labojumus vai arī liegta dalība portālā.

Vai notiek datu pārbaude portālā izveidotajos profilos?

Šorbīd portālā Fit4You.lv profilos izvietotās informācijas pārbaudīšana un verificēšana ir ļoti ierobežota, ņemot vērā, ka Latvijā nav vienotas reģistrācijas sistēmas, kas uzskaitītu visus Latvijā izglītotos un specializētos uztura speciālistus, fizioterapeitus un sporta ārtsus. Treneru datu pārbaude notiek izmantojot LSFP (Latvijas sporta federāciju padome) datu bāzi par izsniegtajiem sertifikātiem, kas ļauj konkrētai personai strādat par attiecīgās specializācijas treneri. http://www.lsfp.lv/sporta_registrs/sertificetie_sporta_specialisti?name=stupelis&category=0&sport=0&type=0

Kas ir Blogs un Kalendārs?

Blogā atradīsi rakstus par jaunākajām tendencēm sporta jomā, sporta speciālistu domas, pieredzi, ieteikumus par un ap aktīvu dzīvesveidu, kā arī atradīsi citu noderīgu informāciju. Bet Kalendārā atradīsi informāciju par Latvijā nozīmīgiem sporta un aktīva dzīvesveida pasākumiem, konferencēm u.c., kā arī sporta speciālisti atardīs informāciju par talākizglītības iespējām un savu zināšanu paplašināšanas iespējām – viss vienuviet.

Kas ir ieteikumu sadaļa?

Sadaļā Ieteikumi, aicinām jebkuram no portāla apmeklētājiem izteikt savas domas un dot priekšlikumus, par portālā trūkstošajām lietām, nepieciešamajiem labojumiem, ka arī vari ieteikt pievienot kādu pasākumu, semināru u.c., kas nonāks pie portāla vaidotājiem. Katrs no šiem ieteikumiem, labojumiem tiks izskatīts un ņemts verā, turpmākajā projekta attīstībā.

Kas ir terminu sadaļa?

Šajā sadaļā atradīsi nepieciešamo terminu skaidrojumus, kas sniegs pilnīgu sapratni par speciālistu izglītību, izmantotajām darba metodēm, treniņu metodikām, kā arī citiem sportā izmantotajiem terminiem.